Kłódki Abus

( ilość produktów: 44 )

Oto lista kłódek marki Abus - wysokiej jakości produktów, które zapewniają niezawodną ochronę przed kradzieżą i włamaniem. Kłódki Abus dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie produkt odpowiedni do swoich potrzeb. Każda z kłódek Abus cechuje się solidnym wykonaniem oraz innowacyjnymi zabezpieczeniami przed manipulacją, wiertłami czy przecięciem. Wybierz kłódkę Abus i ciesz się spokojem wiedząc, że Twój rower, drzwi czy szafka są bezpieczne!

Szerokość kłódki [mm]
Cena
-

Kłódki marki Abus to produkty zapewniające skuteczną ochronę przed kradzieżą i włamaniem. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal czy mosiądz, oferują trwałość i niezawodność w działaniu. Kłódki Abus są dostępne w wielu wariantach, dzięki czemu można wybrać produkt odpowiedni do konkretnych potrzeb.

W ofercie Abus znajdują się różnego rodzaju kłódki, w tym kłódki do rowerów, kłódki do drzwi, kłódki do szafek, kłódki do kontenerów i wiele innych. Każdy z produktów cechuje się wysoką jakością wykonania i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Kłódki Abus są wyposażone w różnego rodzaju zabezpieczenia, takie jak: zabezpieczenie przed manipulacją, zabezpieczenie przed wiertłami czy zabezpieczenie przed przecięciem. Dzięki temu są one skuteczne w zapobieganiu próbom kradzieży i włamania.

W ofercie Abus znajdują się również kłódki z funkcją kontroli dostępu oraz kłódki elektroniczne, które zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo. Kłódki Abus to produkty, na które można polegać - skuteczne, trwałe i niezawodne w działaniu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 242 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-29
Sprawa obsługa.
2023-11-25
Alles bestens
pixel