Zabezpieczenia rowerowe

( ilość produktów: 241 )

W ofercie Abus znajdziesz różne rodzaje zabezpieczeń, takie jak kłódki rowerowe, łańcuchy czy uchwyty, które zapewnią pełną ochronę Twojego roweru w różnych warunkach. Każde zabezpieczenie Abus zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje wytrzymałość i długowieczność produktu. Zabezpiecz swój rower i ciesz się spokojem wiedząc, że jest bezpieczny z zabezpieczeniem rowerowym marki Abus.

Marka
Kategoria
Wysokość światła jarzma
Sposób zamknięcia
Cena
-
Długość

Jeśli szukasz niezawodnych zabezpieczeń dla swojego roweru, marka Abus to doskonały wybór. Abus oferuje szeroki wybór kłódek rowerowych, łańcuchów, uchwytów i innych akcesoriów, które zapewnią pełną ochronę Twojego roweru przed kradzieżą. Wszystkie zabezpieczenia Abus wykonane są z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić maksymalną ochronę Twojego roweru i bezpieczeństwo podczas każdej jazdy. W ofercie Abus znajdziesz również zabezpieczenia z dodatkowymi funkcjami, takimi jak alarmy antykradzieżowe, które ostrzegają przed próbą kradzieży. Wybierając zabezpieczenie rowerowe marki Abus, możesz mieć pewność, że Twój rower jest bezpieczny i chroniony, a Ty możesz cieszyć się swoją jazdą bez zbędnego stresu.

Marka ABUS oferuje wiele różnych rodzajów zabezpieczeń rowerowych, w tym:

  • Kłódki rowerowe U-lock - od prostych, tradycyjnych kłódek po bardziej zaawansowane modele z dodatkowymi funkcjami, takimi jak alarmy antykradzieżowe, czy wyższa odporność na przecięcie.
  • Łańcuchy rowerowe - łańcuchy oferują większą elastyczność niż kłódki i pozwalają na łatwe przypięcie roweru do różnych elementów.
  • Uchwyty rowerowe - uchwyty pozwalają na bezpieczne przechowywanie i transportowanie roweru.
  • Zabezpieczenia linkowe - te modele składają się z linków ze stali, które można łatwo przypiąć do ramy roweru i elementów otoczenia.
  • Zabezpieczenia kablowe - kablowe modele są podobne do linkowych, ale składają się z elastycznych kabli, które są łatwiejsze w użyciu i transportowaniu.
  • Zabezpieczenia na ramę - te modele są projektowane tak, aby zabezpieczyć ramę roweru przed kradzieżą.
Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 242 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
fachowa obsługa, warto
2023-11-29
Sprawa obsługa.
pixel