Czy trzeba zabezpieczać motocykl przed kradzieżą?

2020-02-23
Czy trzeba zabezpieczać motocykl przed kradzieżą?

Czy trzeba zabezpieczać motocykl przed kradzieżą?

Każdego roku w Polsce jest zgłaszanych blisko 1000 kradzieży motocykli, większości z nich nie udaje się odzyskać. Zdecydowana większość motocykli nie była zabezpieczona przed kradzieżą. Nie ma znaczenia czy mieszkasz w mieście, czy na wsi. Ochrona motocykla przed kradzieżą jest niestety konieczna. Pomoże ochronić Cię przed olbrzymią stratą finansową, ale także zapobiegnie problemom związanym pośrednio z kradzieżą motocykla (uciążliwa administracja, strata swojego ukochanego motocykla, a nawet problemy psychologiczne itp.).

Zaleca się zainwestowanie w solidne i zniechęcające złodzieja zabezpieczenie motocykla. Założenie blokady motocyklowej nie potrwa dłużej niż kilka sekund, a może odwieść od kradzieży nawet doświadczonego złodzieja.

Główne rodzaje urządzeń zabezpieczających motocykle

 Aby zabezpieczyć motocykl przed kradzieżą, można wybrać któryś z kilku rodzajów urządzeń znanych ze swojej skuteczności: U-locki, łańcuchy, blokady tarcz hamulcowych, kable, stalowe linki w oplocie, łańcuchy z alarmem, kotwy garażowe i kłódki. Każdy z nich potrafi skutecznie odstraszyć złodzieja przed kradzieżą. W naszym sklepie znajdziecie produkty  renomowanych marek takich jak zabezpieczenia niemieckiej firmy Abus oraz francuskiego producenta Auvray oraz blokady tarczy hamulcowej firmy Xena.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2020

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 323 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-25
Kłódka świetna, szybko przyszła
2024-02-22
Pomocna i znająca się na towarze. Sam zakup bezproblemowy, szybiki, wysyłka w tym samym dniu.
pixel