Wkładki do zamka z gałką

( ilość produktów: 1142 )

Wkładki do zamka z gałką stanowią kluczowy element zabezpieczeń drzwiowych, łącząc w sobie funkcjonalność i estetykę. Ich unikalna konstrukcja, opierająca się na mechanizmie bębenkowym, zapewnia wysoki poziom ochrony przed włamaniem, dzięki czemu stają się niezastąpionym rozwiązaniem w kontekście antywłamaniowym. Oferujemy wkładki z gałką w różnych rozmiarach, co pozwala na idealne dopasowanie do każdego typu drzwi. Zastosowanie najlepszego materiału wykonania nie tylko zwiększa trwałość naszych produktów, ale również nadaje im elegancki wygląd, który komponuje się z każdym szyldem i pokrętłem.

Nasze wkładki do drzwi charakteryzują się dwustronnym dostępem, umożliwiając stosowanie systemu jednego klucza, co jest wygodnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie szybki i łatwy dostęp. Dodatkowo, oznaczenie „G” w wymiarach wkładki informuje o stronie, na której znajduje się gałka, ułatwiając montaż i zapewniając, montaż gałki po odpowiedniej wewnętrznej stronie drzwi.

 

 

Rozmiar od strony gałki
Rozmiar od zewnętrznej strony
Marka
Rodzaj napędu wkładki
Klasa bezpieczeństwa
Kolor wkładki
Pokaż tylko

Dlaczego warto wyposażyć się w wkładkę do zamka z gałką ?

Wybór odpowiedniej wkładki do zamka drzwi jest niezwykle ważnym elementem zabezpieczenia drzwi wejściowych. Decydując się na wkładkę bębenkową z gałką, inwestujesz w komfort i bezpieczeństwo swojego domu. Przy zakupie wkładki z naszego sklepu securitysystem.com.pl możesz sprawdzić i dobrać idealny rozmiar wkładki oraz koloru lub wariantu, który będzie pasował do stylistyki Twoich drzwi. Zalecane jest, aby długość wkładki dobrana była tak, aby z drzwi nie powinna wystawać więcej niż 3 mm poza szyld, co zwiększa odporność na włamanie.

Dzięki opcji master key czyli systemi jednego klucza, istnieje możliwość skonfigurowania wkładek do zamka drzwi w taki sposób, aby wszystkie drzwi w domu były otwierane przy użyciu jednego klucza, co ogranicza ilość potrzebnych kluczy i zwiększa komfort użytkowania.

Zachęcamy do korzystania z filtra produktów dostępnego na stronie, który pomoże ograniczyć ilość wyświetlanych wkładek do tych, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom. Dzięki niemu łatwiej dobierzesz wkładkę, unikając błędnego doboru rozmiaru. Pamiętaj, że klucz jest najważniejszy – dobrze dobrana wkładka to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu każdego dnia.

Oferta wkładek drzwiowych z gałką od securitysystem.com.pl

securitysystem.com.pl znajdziesz szeroką ofertę wkładek drzwiowych z gałką, które są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Nasze wkładki charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz dostępnością w różnych rozmiarach, co pozwala na idealne dopasowanie do grubości drzwi oraz odległości od osi otworu.

Nasze produkty zapewniają nie tylko wygodę, ale także zwiększoną ochronę przed włamaniem, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów wysokiej jakości. Cylinder zamka został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, a montaż wkładki, dzięki przemyślanej konstrukcji, jest prosty i nie wymaga specjalistycznego wiercenia. Securitysystem.com.pl oferuje również szczegółowe informacje i poradniki, jak zmierzyć wkładkę czy wybrać klucz, które znajdziesz w naszym dedykowanym poradniku. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie zobaczysz opis filtra i skorzystasz z pomocy filtra w wyborze idealnej wkładki dla Twoich drzwi. Nasze wkładki to nie tylko kłódka na drzwi, ale przemyślany element zabezpieczający, który każdego dnia dba o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 396 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Super doradztwo w sprawie wkładki! Jestem bardzo zadowolony z przebiegu zamówienia.
2024-05-09
Szybko, sprawnie zgodnie z zamówieniem.
pixel