Inteligentne wkładki do zamków

( ilość produktów: 21 )
Rozmiar wkładki

Odkryj Nowoczesność z Inteligentnym Zamkiem do Drzwi - Nasze Najnowsze Propozycje. 

Zapraszamy do nowej ery z naszym inteligentnym zamkiem do drzwi, który połączył innowacyjne rozwiązania z nowoczesnym stylem życia. Nasz smart zamek oferuje funkcjonalność smart home, umożliwiając otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą aplikacji na smartfonie. Dzięki automatycznemu działaniu zamka, proces otwierania i zamykania drzwi staje się bardziej wygodny niż kiedykolwiek wcześniej.

Nasza wkładka profilowa, gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo, ale także inteligentne zarządzanie dostępem. Za pomocą aplikacji możesz instalować klucze na smartfonie, mieć pełny dostęp do zarządzania otwieraniem drzwi, a nawet otrzymywać powiadomienia o każdej aktywności. Funkcjonalność smart zamek do drzwi obejmuje zdalne otwieranie, automatyczne zamykanie drzwi i możliwość wynajmu dostępu do wybranych osób.

Nasz innowacyjny zamek działa zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, gwarantując pełną ochronę. Zainstaluj wkładkę do drzwi i ciesz się możliwościami zdalnego zarządzania dostępem do drzwi. Zgubiłeś klucz? To już nie problem! Nasz smart zamek pozwala na zdalne otwieranie drzwi nawet w przypadku utraty klucza.

Dzięki połączeniu Bluetooth i możliwości wymiany wkładki, nasz zamek otworzy przed Tobą nowe perspektywy. Zarządzaj dostępem za pomocą aplikacji w smartfonie, połącz zamki w smart home i ciesz się komfortem i wygodą, które oferuje nasze rozwiązanie. Odkryj inteligentne otwieranie i zamykanie drzwi w dowolnym miejscu i czasie, dzięki naszym najnowszym propozycjom dostępnym w atrakcyjnych cenach. Skorzystaj z możliwości otwierania drzwi za pomocą kodu, smartfona lub tradycyjnego klucza. Nasz inteligentny zamek to gwarancja bezpieczeństwa i nowoczesności, dostępna teraz w naszym sklepie. Skontaktuj się z nami w razie problemów – gwarantujemy profesjonalną pomoc i pełne zadowolenie z naszych produktów. Odkryj nowe możliwości z naszym inteligentnym zamkiem do drzwi już dziś!

Bezpieczeństwo i Wygoda: Inteligentne Zamki Dostępne w Naszym Sklepie

Oferujemy inteligentne zamki AirKey, rewolucyjne rozwiązanie dla współczesnych użytkowników. Bezpieczeństwo i wygoda są priorytetem naszego sklepu.AirKey to innowacyjny system zamknięć, wykorzystujący smartfony jako klucze, co zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także elastyczność użytkowania. Przesyłanie kluczy przez internet na smartfony umożliwia szybkie udostępnianie dostępu bez potrzeby osobistego spotkania. Nasz system opiera się na najwyższych austriackich standardach bezpieczeństwa, zapewniając maksymalną ochronę danych.

Dzięki bezpłatnej aplikacji i modułowi zarządzania online, kontrola nad systemem zamknięć staje się łatwa i wygodna. AirKey można zastosować zarówno w małych, jak i złożonych zamknięciach, spełniając różnorodne potrzeby. Modularna konstrukcja ułatwia montaż i dostosowanie długości wkładki.

System AirKey korzysta z szyfrowania end-to-end i SSL, z certyfikowanymi chipami bezpieczeństwa EAL5+, co zapewnia niezwykle wysoki poziom ochrony. Inteligentny pod względem technicznym projekt umożliwia także łatwe zarządzanie uprawnieniami dostępu poprzez smartfon, z użyciem bezpiecznego AirKey Cloud Interface.Dla naszych klientów to nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygoda. Prosta obsługa, funkcja "Hands-free" dla użytkowników iOS, oraz możliwość przekazywania kluczy online sprawiają, że korzystanie z naszego systemu jest łatwe i efektywne. AirKey to nie tylko zamki – to nowoczesne podejście do kontroli dostępu, które przekształca sposób, w jaki myślimy o bezpieczeństwie. Bezpieczeństwo i wygoda idą tu ręka w rękę, sprawiając, że nasze inteligentne zamki są doskonałym wyborem dla nowoczesnych użytkowników.

Innowacyjna Wkładka z Gałką EVVA AirKey - Inteligentny Wybór Dla Twojego Domu

Innowacyjna Wkładka z Gałką EVVA AirKey rewolucjonizuje standardy zamków, oferując inteligentne rozwiązania dla nowoczesnych potrzeb. System ten wykorzystuje smartfon jako klucz, umożliwiając elastyczne przekazywanie uprawnień dostępu poprzez Internet. To nie tylko wygodne, ale i bezpieczne, z certyfikowanymi chipami EAL5+ oraz szyfrowaniem end-to-end.

Zastosowanie AirKey sprawia, że przekazywanie kluczy staje się szybkie i efektywne, eliminując potrzebę spotykania się osobiście. Darmowa aplikacja i moduł zarządzania online ułatwiają kontrolę nad systemem, zarówno dla pojedynczych drzwi, jak i dużych kompleksów. Jego uniwersalność przyciąga zarządców obiektów shared office oraz dostawców usług mobilnych, podnosząc poziom bezpieczeństwa i elastyczności.

Wkładka AirKey to nie tylko nowoczesny design, ale przede wszystkim solidne zabezpieczenia, takie jak hamulec rotacyjny i ochrona przed rozwierceniem. Działa zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, pasując do różnych rodzajów zamków. Dzięki zintegrowanemu chipowi bezpieczeństwa oraz certyfikatom EAL5+, gwarantuje ochronę danych na najwyższym poziomie.

Warto podkreślić prostą obsługę dzięki funkcji "Send a Key" oraz funkcję "Hands-free" dla użytkowników iOS. Montaż i konserwacja są łatwe, a modularna konstrukcja umożliwia dostosowanie długości wkładki. System jest zasilany bateriami, co zapewnia długotrwałą ochronę.

EVVA AirKey to inteligentny wybór dla każdego, kto ceni nowoczesność, bezpieczeństwo i łatwość obsługi. Jego innowacyjne podejście do zarządzania dostępem zmienia sposób, w jaki myślimy o zamkach, zapewniając komfort, kontrolę i najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Nowa Era Bezpieczeństwa: Inteligentne Zamki do Drzwi w Naszej Ofercie

Nasza oferta obejmuje nowoczesne rozwiązania z zakresu inteligentnych zamków do drzwi, a jednym z najbardziej innowacyjnych systemów jest AirKey. Ten zaawansowany system zamknięć elektronicznych został stworzony z myślą o współczesnych, mobilnych użytkownikach, dostosowując się do potrzeb zarówno sektora prywatnego, jak i zawodowego.

AirKey rewolucjonizuje przekazywanie kluczy, umożliwiając elastyczne przesyłanie uprawnień przez Internet bezpośrednio na smartfony. To nie tylko oszczędność czasu, ale także wyższe bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych standardów, takich jak certyfikowane chipy bezpieczeństwa EAL5+. System ten działa na zasadzie smartfona jako klucza, co nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, ale także daje użytkownikowi pełną kontrolę nad dostępem do pomieszczeń.

Praktyczne funkcje oprogramowania AirKey, takie jak bezpłatna aplikacja i moduł zarządzania online, umożliwiają łatwe kontrolowanie systemu, zarządzanie uprawnieniami i monitorowanie dostępów. Możliwość stosowania systemu zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie sprawia, że jest on uniwersalnym rozwiązaniem dla różnych typów zamknięć.AirKey nie tylko spełnia, ale także przekracza wymogi europejskiego rozporządzenia o ochronie danych, dzięki bezpiecznemu szyfrowaniu ECDSA i AES. Dodatkowo, modularna konstrukcja wkładki ułatwia montaż i dostosowanie do różnych drzwi, co czyni ją idealnym rozwiązaniem zarówno dla pojedynczych drzwi, jak i dużych systemów z wieloma pomieszczeniami.

Dzięki AirKey przekazywanie kluczy stało się prostsze, a zarządzanie dostępami bardziej efektywne. To rozwiązanie, które zyskuje uznanie zarządców obiektów shared office, infrastruktury publicznej i dostawców usług mobilnych, ponieważ zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa i elastyczności. W naszej ofercie inteligentnych zamków do drzwi na securitysystem.com.pl, AirKey wyróżnia się jako nowatorskie i niezawodne rozwiązanie, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 433 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-03
Profesjonalna obsługa, szybka dostawa, produkt zgodny z opisem
2024-06-26
Zamek Abus jest bardzo dobrej jakości, obsługa klienta bez zarzutu. Polecam
pixel