Zamki drzwiowe wierzchnie

( ilość produktów: 84 )

Cenisz sobie rozwiązanie zamka do drzwi, które jest proste w konfiguracji, dostosowane do Twoich potrzeb i bezpieczne w użyciu? W takim razie inteligentne wszechstronne rozwiązania, takie jak zamki wpuszczane, są dla Ciebie idealne.

Kolor
Otwieranie drzwi
Zawiasy drzwi (patrząc od wewnątrz mieszkania)
Grubość drzwi
Marka
Przedziały cenowe

Wysokiej jakości zamek do drzwi wejściowych jest niezwykle ważnym elementem w zwiększaniu poziomu bezpieczeństwa antywłamaniowego. Dodatkowe zamki drzwiowe, w tym zamek do drzwi wejściowych, odgrywają kluczową rolę w optymalizacji ochrony przed włamaniem. Każdy kolejny zamek tworzy dodatkową warstwę zabezpieczeń, która utrudnia działania włamywaczy. Jeśli próba włamania trwa zbyt długo, dodatkowy zamek, a w szczególności zamek do drzwi wejściowych, staje się nieoceniony. Pełni on funkcję skutecznej bariery, która skutkuje zatrzymaniem próby włamania. Wybór wysokiej jakości zamka do drzwi wejściowych spełnia zatem kluczowe zadanie w zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa.

 

Zastosowanie innowacyjnej i bezpiecznej wkładki patentowej stanowi pierwszy krok w kierunku zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa w Twoim domu lub mieszkaniu. Oferujemy również możliwość wzmocnienia ochrony drzwi poprzez zastosowanie rygli pancernych lub łańcuchów drzwiowych. Dodatkowo, proponujemy prostą i popularną opcję w postaci zamków drzwiowych, które mogą zostać dodatkowo zamontowane w drzwiach. Dzięki stałemu zamontowaniu dodatkowego zamka, możesz skutecznie powstrzymać intruzów i zapewnić podwójne zabezpieczenie Twojego domu.

Jak działa dodatkowy zamek do drzwi?


W prawie wszystkich przypadkach jako dodatkowy zamek do drzwi stosuje się tzw. zamek wierzchni. Zamek wierzchni mocowany jest od wnętrza domu lub drzwi wejściowych. Do ościeżnicy mocuje się blaszkę ryglującą lub stabilny wspornik kątownika ryglującego. Dodatkowe zamki są wyposażone w cylinder blokujący na zewnątrz. Wiele modeli zamykanych jest od wewnątrz za pomocą pokrętła. Dodatkowe zamki do drzwi są dostępne z ogranicznikiem lewym lub prawym. Wyrównanie jest niezwykle ważne w przypadku doposażenia drzwi wejściowych lub wejściowych

Oprócz wariantów podstawowych o dobrym stosunku ceny do jakości (np. dodatkowe zamki do drzwi ABUS 7010 i ABUS 7025) dostępne są modele z pałąkami blokującymi (np. ABUS 7035) oraz warianty do szczególnie wąskich ościeżnic (np. ABUS 7510) . Zamek dodatkowy ABUS 7030 można łączyć w wariancie zbliżonym do klucza z wkładkami z serii ABUS EC550, np. z wkładką podwójną, połówkową lub gałkową - ale także z ryglem pancernym ABUS PR 2600 i kłódką ABUS 86TI TITALIUM. Dodatkowe zamki do drzwi w ofercie są zwykle dostępne w kolorach białym, brązowym, srebrnym i o wyglądzie stali nierdzewnej. Zamki są szczególnie skuteczne w połączeniu z zabezpieczeniami drzwi przed podważeniem (np. ABUS TAS 112), które zapewniają dodatkową specjalną ochronę strony zawiasów drzwi.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 433 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-14
Super Polecam
2024-07-11
Wszystko ok
pixel