Zamki do okien jednoskrzydłowych

( ilość produktów: 9 )

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór zamków okiennych dedykowanych do okien jednoskrzydłowych. Nasze zamki okienne charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz łatwością montażu, co pozwala na szybkie i skuteczne zabezpieczenie Twojego domu. Dostępne u nas modele to między innymi zamki z kluczem, zamki z przyciskiem oraz zamki z zasuwnicą. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa Twojego domu, zarówno przed włamaniem, jak i przed niebezpieczeństwami dla dzieci. Dzięki naszym zamkom okiennym będziesz mógł cieszyć się spokojem i poczuciem bezpieczeństwa w swoim domu.

Cena
-

Dodatkowe zamki okienne są przydatne w przypadku okien otwieranych do wewnątrz, zapewniając ochronę przed najczęstszymi rodzajami włamań, takimi jak wyważanie za pomocą narzędzi takich jak śrubokręty i łomy. W naszym sklepie internetowym dostępne są różne rodzaje dodatkowych zamków okiennych, w tym te w formie klamki okiennej oraz z funkcją automatycznego ryglowania (np. ABUS FTS 99), a także zamki okienne z zamkiem szyfrowym (np. ABUS FTS 106).

Możesz zamówić kilka dodatkowych zamków okiennych na ten sam klucz. Oznacza to, że wszystkie zamki można otwierać i zamykać za pomocą tylko jednego zestawu kluczy. Żmudne zadanie przygotowania kilku kluczy nie jest już potrzebne. Przy zamawianiu różnych dodatkowych zamków do okien, które mają być obsługiwane tylko jednym kluczem, można również zamówić ryglowanie na ten sam klucz. W zależności od modelu może to być możliwe bez dodatkowych kosztów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 412 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-08
Super obsługa, brałem bardzo nietypowy produkt, który nie jest dostępny od ręki, oddzwonili, wyjaśnili ze trzeba będzie poczekać, miało być 5 tygodni, a były 2. Polecam, super obsługa.
2024-05-23
Sprawnie i szybko
pixel