Skrytki na klucze

( ilość produktów: 19 )

Szukasz praktycznego i sprytnego rozwiązania do przechowywania kluczy? W naszym sklepie internetowym oferujemy modele skrytek na kod, z uchwytem i bez, a nawet nowoczesne schowki z połączeniem Bluetooth.  

Marka
Sposób montażu
Podświetlenie klawiatury
Dostęp

Skrytki na klucze służą do bezpiecznej  i wydajnej ochrony przechowywanych przedmiotów takich jak klucze czy karty kredytowe. Wytrzymała metalowa obudowa gwarantuje bezpieczeństwo i stanowi dobrą ochronę przed niepowołanym dostępem. W sytuacji, w której konieczne jest udostępnienie kluczy wielu osobom skrzynki na klucze są skutecznym ułatwieniem.

Skrytki na klucze z kodem - dostęp do schowka dzięki kodom PIN

Dzięki skrytkom na klucze z kodem możesz zapomnieć o konieczności chowania swoich kluczy w doniczce czy pod wycieraczką. Zapewnij sobie bezpieczny sposób przechowywania, który nie tylko chroni twoje klucze przed złodziejem, ale również przed warunkami atmosferycznymi. Aby zapewnić dostęp właściwym osobą wystarczy podać im odpowiedni kod PIN, którym mogą otworzyć skrytkę. Zapewniając jak największe bezpieczeństwo kod można szybko zmienić i ograniczyć dostęp osób niepowołanych. Do dyspozycji użytkownik ma, aż 10 000 kombinacji.  To sprawia, że skrytki na klucze sprawdzają między innymi w domkach letniskowych, apartamentach Airbnb czy wypożyczalniach samochodów.

Skrytka na klucze z szyfrem mocowane za pomocą uchwytu

Depozytory kluczy z uchwytem możesz w łatwy sposób zamontować na gałce drzwiowej lub innych prętach np. okna czy kratach. Mocowanie za pomocą ucha sprawia, że skrzynkę na klucze możesz w łatwy sposób przenieść w inne miejsce, a dzięki temu możesz używać jej w wielu miejscach i zmieniać jej zastosowanie. Zabezpiecz klucz podczas takich aktywności jak jazda na rowerze czy bieganie - w końcu nie musisz bać się, że zgubisz klucz - jedyne co musisz zapamiętać to kod dostępu do twojej skrzynki. Model z uchwytem znajduje swoje zastosowanie również podczas letnich i zimowych wyjazdów. Klucz do samochodu możesz schować w skrzynce którą przymocujesz na przykład do relingu auta. Dzięki temu nie musisz martwić się o zgubienie klucza lub jego kradzieży kiedy nie zwrócisz uwagi na swoje rzeczy. 

Zaawansowane modele KEYGARAGE SMART

Wersja schowków na klucze Smart Abus łączy wytrzymałość i solidność schowka na klucze z najnowszą technologią. Połączenie za pomocą aplikacji HomeTec Pro Bluetooth App pozwala na utworzenie kodów indywidualnych w aplikacji na telefon zarówno w systemach iOS jak i Android. W prosty sposób po połączeniu urządzenia przez Bluetooth wygenerujesz kody dostępu oraz stworzysz elektroniczne karty do otwarcia zabezpieczenia przy pomocy aplikacji mobilnej. Bluetooth? KeyGarage posiada najbezpieczniejsze obecnie dostępne 128-bitowe szyfrowanie AES.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 396 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-09
Szybko, sprawnie zgodnie z zamówieniem.
2024-05-08
szybko i bezproblemowo
pixel