Dodatkowe klucze do wkładek

( ilość produktów: 5 )

Producenci tacy jak ABUS, GERDA, EVVA dostarczają kartę bezpieczeństwa lub kartę kodową do każdej wkładki bębenkowej. Za pomocą tej karty można zamówić duplikaty kluczy oraz w razie potrzeby dodatkowe zamki bębenkowe. Tutaj możesz łatwo zamówić duplikat klucza do zamówionego systemu zamykania.

Wszystko, czego potrzebujesz, to karta bezpieczeństwa dołączona do systemu blokującego. Znajdziesz na niej identyfikator składający się z kombinacji liter i cyfr. Podczas składania zamówienia prosimy o wysłanie kopii karty bezpieczeństwa e-mailem, a kod wpisz w komentarzu do zamówienia w ostatnim kroku w koszyku podczas realizacji zakupu.

Marka

Jak działa zamówienie klucza zastępczego?

Wszystko, czego potrzebujesz, to kartą kodowa lub karta bezpieczeństwa. Karta ta jest dostarczana z wkładką lub zamkiem i jest zawsze wymagana do ponownego zamówienia kluczy. Przechowuj więc swoją kartę bezpieczeństwa lub kartę kodową w bezpiecznym miejscu, aby ich nie zgubić. W przypadku zagubienia, w niektórych przypadkach istnieje możliwość odzyskania karty. W takim przypadku prosimy o bezpośredni kontakt.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 369 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-15
Ok
2024-04-05
Zamówienie zrealizowane czas oczekiwania 4 tygodnie. Po złożeniu dyspozycji poinformowano o terminie wydłużonym oczekiwania na produkt był szczególny w nietypowym rozmiarze. Polecam.
pixel