Duplikat kluczy

Potrzebujesz zamiennego klucza lub kopii do zamka bębenkowego lub kłódki firmy ABUS?

Świetnie trafiłeś! U nas możesz zamówić dodatkowe klucze na podstawie karty kodowej lub karty bezpieczeństwa do swoich zabezpieczeń ABUS.

JAK TO ZROBIĆ:

  1. Skontaktuj się z nami za pomocą e-maila sklep@securitysystem.com.pl
  2. Prześlemy Ci ofertę i poinformujemy Cię o cenie kopii Twojego klucza
  3. Poprosimy Cię o przesłanie karty kodów
  4. To my skontaktujemy się z ekspertami ABUS i zrealizujemy Twoje zamówienie

RODZAJE ZABEZPIECZEŃ ABUS

Karta kodowa

to podstawowe bezpieczeństwo. Karta kodowa zawiera kod, za pomocą którego eksperci ABUS mogą wyciąć klucz zastępczy. Starsze zamki firmy ABUS z wkładkami (czy to do kłódek, zamków rowerowych, wkładek do drzwi itp.) zazwyczaj mają kartę kodową – wcześniej złoty standard zabezpieczenia. Kod znajduje się na kluczu lub dostarczonej wraz z nim karcie. Jeśli potrzebujesz dodatkowego klucza użyjemy tego numeru kodu, aby wyciąć klucz dla Ciebie. Jest to praktyczne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba oddawać klucza do serwisu ABUS, wystarczy karta z kodem. Jednak liczba kluczy nie jest rejestrowana. Oznacza to, że nie jest możliwe prześledzenie, ile kluczy zostało faktycznie wyprodukowanych przy użyciu karty kodowej

Wkładka z kartą bezpieczeństwa – inwestycja w bezpieczeństwo

Karta bezpieczeństwa jest rozszerzoną wersją karty kodowej. Jest to funkcja bezpieczeństwa, która daje pełną kontrolę nad tym, kto ma kopię klucza i ile ich jest w obiegu.

Karta bezpieczeństwa wkładki bębenkowej gwarantuje, że tylko upoważnione osoby mogą tworzyć kopie Twoich kluczy. Jeśli klucz Twojej zwykłej wkładki wpadnie w niepowołane ręce, nielegalnie skopiowane klucze mogą wejść do obiegu bez wiedzy pierwotnego właściciela klucza. Oznacza to, że możesz stracić wiedzę, ile Twoich kluczy jest w obiegu i kto może uzyskać dostęp do Twojego budynku.
Mamy rozwiązanie, aby takie sytuacje się nie przytrafiły. Wymień wkładkę drzwi i użyj wkładki z kartą bezpieczeństwa:

Oto jak działa karta bezpieczeństwa.

Jeśli wkładka – czy to do wkładki do drzwi, zamka rowerowego, kłódki czy czegoś innego – jest wydana z kartą bezpieczeństwa, to klucze zamienne do tych wkładek bębenkowych można wyciąć tylko za okazaniem karty bezpieczeństwa. Daje Ci to pewność, że żadne nielegalne kopie Twojego klucza nie mogą wejść do obiegu. Dzieje się tak, ponieważ tylko w firmie ABUS możemy wyciąć klucz zastępczy, odbywa się to osobiście w zakładach produkcyjnych i jest rejestrowane przez firmę. Karta bezpieczeństwa znacznie zwiększa bezpieczeństwo, gdy chcesz zamówić drugi, trzeci lub czwarty klucz.

Jaka jest zaleta posiadania obu kart?

Oszuści nie mogą „po prostu” skopiować Twojego klucza. Niezależnie od tego, czy jest to klucz do domu, mieszkania, roweru czy innego rodzaju.

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 396 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
zamówienie zgodne z opisem jestem bardzo zadowolona
2024-05-08
szybko i bezproblemowo
pixel