Szukasz rozwiązania, które pozwoli na bezpieczne przekazanie kluczy bez Twojego udziału? Mamy dla Ciebie rozwiązanie Abus Smart KeyGarage

2022-08-09
Szukasz rozwiązania, które pozwoli na bezpieczne przekazanie kluczy bez Twojego udziału? Mamy dla Ciebie rozwiązanie Abus Smart KeyGarage

Innowacyjna skrzynka na klucze Smart KeyGarage™

Szukasz rozwiązania, które pozwoli na przekazanie kluczy bez Twojego udziału?

Prowadzisz Airbnb i chcesz znaleźć sposób jak usprawnić przekazywanie kluczy swoim gościom?

A może boisz się, że zgubisz klucze podczas różnych aktywności jak bieganie i rower?

Abus wyszedł naprzeciw Twoim problemom i udoskonalił skrzynkę na klucze Smart KeyGarage. 

Koniec z chowaniem klucza pod wycieraczką lub w doniczce Smart KeyGarage Abus oferuje inteligentne, a co najważniejsze bezpieczne rozwiązanie do przechowywania kluczy i innych cennych przedmiotów. Dzięki połączeniu za pomocą Bluetooth® 4.0 LE i aplikacji ABUS HomeTec Pro w łatwy sposób udzielisz dostępu do przedmiotów bez konieczności bycia na miejscu. 

Potrzebujesz rozwiązania, które pozwoli na dostęp do kluczy dla kilku osób? Jak działa Smart KeyGarage?

Gdy jesteś w zasięgu Smart KeyGarage połącz się ze skrzynką za pomocą aplikacji ABUS HomeTec Pro wygeneruj indywidualne 6-cyfrowe kody numeryczne dla maksymalnie 28 osób. Dzięki tym specjalnym kodom osoby będą posiadać dostęp do skrzynki nawet bez posiadania smartfona. 

Posiadasz Airbnb albo dom na wynajem?

Rozwiązanie Abus Smart Keygarage świetnie sprawdzi się w Twoim przypadku. Późny check-in gości, a może boisz się, że nie będzie Cię na miejscu podczas przyjazdu? Ze skrzynką Abusa możesz zapomnieć o tym problemie. Przy użyciu aplikacji łatwo utworzysz kod dostępu, który podasz swoim gościom w dniu przyjazdu, czy sprzątaczce, aby przygotowała mieszkanie przed wynajmem. Tym sposobem zaoszczędzisz czas i pieniądze. 

 

Jak zabezpieczyć drogocenne przedmioty na plaży, nad jeziorem czy podczas innych letnich aktywności? Nic prostszego.

Czy zdarzyło Ci się zgubić klucz do auta bo wpadł do jeziora, albo ciągle ktoś zostaje na plaży aby pilnować kluczy, kiedy inni korzystają z zabawy w wodzie? Abus znalazł rozwiązanie. Solidne zabezpieczenie antykradzieżowe Abus KeyGarage pozwoli na zamocowanie skrzynki na klamce Twojego samochodu, wystarczy że zapamiętasz kod, schowasz w niej klucz do auta i w pełni możesz cieszyć się z zabawy. Co więcej skrzynkę możesz również zamocować na bramie czy ogrodzeniu. Prowadzisz klub sportowy i ciągle przekazujecie sobie klucze do schowka ze sprzętem? Wykorzystaj KeyGarage, a dzięki temu zaoszczędzisz czas i będziesz mieć pełny dostęp do historii logowań. 

 

Zalety skrzynki na klucze Abus Smart Keygarage

 

 • OTWARCIE PRZEZ APLIKACJĘ LUB KOD OTWIERAJĄCY Smart KeyGarage™ można obsługiwać za pomocą aplikacji ABUS HomeTec Pro lub ręcznie wprowadzając kod otwierający. Dzięki kodowi pobranie aplikacji nie jest nawet konieczne - dobre dla jednorazowego dostępu dla pracowników, pośredników w obrocie nieruchomościami, a nawet seniorów, którzy niechętnie korzystają ze smartfona. Administrator może wysyłać indywidualnie wygenerowane kody otwarcia z aplikacji poprzez e-mail, WhatsApp czy nawet SMS.

 • DO 28 UŻYTKOWNIKÓW
  Można utworzyć do 28 użytkowników. Każdej osobie można przypisać indywidualny przedział czasu i kod. Ograniczone okresy czasu są szczególnie praktyczne dla personelu, ekip sprzątających lub pracowników. Właściciele domów wakacyjnych mogą w ten sposób przydzielić każdemu najemcy indywidualny kod.

 • SZCZEGÓLNIE BEZPIECZNY
  Firma ABUS znana jest z technologii bezpieczeństwa. Dzięki Smart KeyGarage™ Twoja ochrona jest teraz potrójna. Po pierwsze dzięki temu, co jest obecnie najbezpieczniejszą metodą szyfrowania danych. Po drugie, poprzez 6-cyfrowy kod otwierający, co oznacza, że istnieje 1 milion możliwych kombinacji liczb (przy 4-cyfrowym kodzie byłoby tylko 10 000 możliwych kombinacji). Po trzecie, dzięki historii dostępu zapisanej w aplikacji.

 • DUŻO MIEJSCA
  W Smart KeyGarage™ można przechowywać maksymalnie 20 kluczyków, trzy kluczyki samochodowe lub do 30 plastikowych kart. I jest nawet miejsce na całą masę kluczy. Dwa haczyki w pudełku na klucze utrzymują porządek. W naszym innowacyjnym schowku na klucze można bezpiecznie przechowywać pendrive'y lub drobne przedmioty wartościowe.

 • NIEKOMPLIKOWANA WYMIANA BATERII
  Baterie można wymienić z zewnątrz bez konieczności otwierania skrzynki na klucze. Jeśli więc są puste, można je bez problemu wymienić. Jeśli skrzynka na klucze jest zawsze obsługiwana za pomocą kodu, baterie wystarczą na około 1 rok - jeśli zostanie otwarta tylko za pomocą aplikacji, mogą wytrzymać nawet do 2,5 roku. Poziom naładowania baterii jest wyświetlany zarówno w aplikacji, jak i na samym Smart KeyGarage™ za pomocą kolorowego światła.

Zabezpieczenia występują w dwóch modelach

   
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2022

Polecane

Skrzynka na klucze z uchwytem na kod Abus Smart KeyGarage 797 Bluetooth

Skrzynka na klucze z uchwytem na kod Abus Smart KeyGarage 797 Bluetooth

915,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 946,00 zł/1szt.Cena regularna 1 017,00 zł brutto/1szt.
Skrzynka na klucze na kod Abus Smart KeyGarage 787 Bluetooth

Skrzynka na klucze na kod Abus Smart KeyGarage 787 Bluetooth

878,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 850,00 zł/1szt.Cena regularna 944,00 zł brutto/1szt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 369 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
bdb ok
2024-04-09
Bardzo szybko miła obsługa polecam.
pixel