Sejfy

( ilość produktów: 24 )
Wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Głębokość [mm]
Pojemność
Czytnik linii papilarnych
Alarm
Cena
-

Sejfy domowe, biurowe, podłogowe, sejfy domowe na broń

W dzisiejszych czasach, kiedy bezpieczeństwo naszych wartościowych przedmiotów, dokumentów czy gotówki staje się coraz ważniejsze, kluczową rolę odgrywają sejfy. Są one niezastąpione w ochronie przed kradzieżą i niepożądanym dostępem. W naszej ofercie znajdują się różnorodne modele sejfów, które doskonale sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i biurowych.

Szczególnie polecamy sejfy ognioodporne, które oprócz standardowej ochrony przed włamaniem, zapewniają także ochronę w przypadku pożaru. Nasze sejfy posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają normy bezpieczeństwa, gwarantując wysoki poziom ochrony.

Dla osób posiadających broń długą, mamy w ofercie sejfy na broń. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia skuteczną ochronę zarówno broni, jak i amunicji. Dodatkowo, ich konstrukcja przewiduje specjalne miejsce na przechowywanie amunicji, co jest ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa i przepisów prawa.

Nasze szafy pancerne i szafy metalowe to doskonałe rozwiązanie dla firm i instytucji, które potrzebują bezpiecznie przechowywać dokumenty czy gotówkę. Oferujemy szeroki asortyment produktów, w tym produkty renomowanych marek.

Sejfy biurowe

Współczesny sejf biurowy stanowi niezawodne rozwiązanie do ochrony ważnych danych i dokumentów firmowych. W naszym sklepie internetowym, jak i stacjonarnym, oferujemy sejfy biurowe wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniających podwyższoną odporność i długotrwałe użytkowanie. Solidne rygle drzwiowe oraz nowoczesne zamki elektroniczne i szyfrowane stanowią gwarancję bezpieczeństwa i są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów w zakresie przechowywania poufnych akt i dokumentów.

Nasze produkty, w tym sejfy wrzutowe, szafy i sejfy, a także szafy na dokumenty i kasy pancerne, pochodzą od renomowanych producentów sejfów, takich jak Firma Yale Value, gwarantując ich wysoką jakość i niezawodność. Dla osób potrzebujących przechowywać broń i amunicję, proponujemy szafy na broń klasy S1 i S2, które są specjalnie zaprojektowane do bezpiecznego przechowywania zarówno broni krótkiej, jak i długiej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem w naszym sklepie securitysystem.com.pl. Oferowane przez nas sejfy to nie tylko praktyczne, ale również estetyczne rozwiązania, które doskonale wpisują się w przestrzeń biurową. Dla tych, którzy szukają rozwiązań dostosowanych do specyficznych potrzeb, istnieje możliwość stworzenia sejfu na zamówienie. Dodatkowo, zapewniamy profesjonalną doradztwo i dostawę, aby pomóc naszym klientom w wyborze idealnego sejfu.

Sejfy biurowe na laptopa i z alarmem

Sejfy biurowe na laptopa stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo swoim urządzeniom przenośnym w miejscu pracy lub w domu. Nasze sejfy zostały specjalnie zaprojektowane do przechowywania laptopów, z myślą o ochronie przed kradzieżą i dostępem nieupoważnionych osób. Każdy sejf jest wyposażony w zaawansowany system alarmowy, który natychmiast reaguje na próby nieautoryzowanego dostępu.

Sejfy wykonane są z wysokiej jakości stali, co zapewnia dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe. Użytkownik ma możliwość ustawienia osobistego kodu z aż do 100 000 kombinacji, co umożliwia wybór bezpiecznego i łatwego do zapamiętania kodu dostępu. Programowalny kod użytkownika może zawierać od 3 do 8 cyfr, dając dużą elastyczność w konfiguracji zabezpieczeń.

Dodatkowo, sejfy te są wyposażone w otwory montażowe oraz dołączone kotwy, co umożliwia łatwy i stabilny montaż w wybranym miejscu, zarówno w biurze, jak i w domu. Dostępne w naszym sklepie stacjonarnym oraz online, te sejfy są nie tylko praktyczne, ale i estetycznie wykonane, co pozwala na ich harmonijne wkomponowanie w różnorodne wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru sejfu, który najlepiej odpowie na potrzeby bezpiecznego przechowywania Twojego laptopa.

Sejfy na odcisk palca

Sejfy na odcisk palca to nowoczesne rozwiązanie łączące wysoki poziom bezpieczeństwa z wygodą użytkowania. Nasze sejfy wyposażone są w zaawansowane zabezpieczenia, takie jak drzwi wycinane laserowo, co zapobiega próbom sforsowania przez rozwiercenie czy piłowanie. Każdy sejf posiada wygodny zamek elektroniczny na kod PIN, który jest uzupełniony o nowoczesny czytnik linii papilarnych, zapewniając szybki i bezpieczny dostęp do zawartości. Dodatkowo, w przypadku awarii, istnieje możliwość awaryjnego otwarcia na klucz.

Nasze sejfy są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne. Atrakcyjne wzornictwo i różnorodna kolorystyka pozwalają na łatwe wkomponowanie ich w różne style wnętrz, od klasycznych po nowoczesne. W naszym sklepie z sejfami, oferujemy modele, które zostały certyfikowane i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Idealne do przechowywania kosztowności, dokumentów oraz gotówki, nasze sejfy zapewniają ochronę przed włamaniem i, w zależności od modelu, mogą oferować dodatkowe zabezpieczenia, takie jak szafy ognioodporne w wypadku pożaru. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru sejfu, który najlepiej odpowie na Twoje indywidualne potrzeby bezpiecznego przechowywania.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 412 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-06
Sprawnie i profesjonalne podpowiadają telefonicznie
2024-05-29
Ok
pixel